Oddělení
Přihlášení
Download sekce

E-mailový zpravodaj

Informace o novinkách a akcích na Váš e-mail. (max.1x za měsíc)

x

Ostatní Informace

 

Info o novinkách emailem

Je možno si objednat na těchto stránkách v levé liště pod kategoriemi www.Zabezpecovacky.cz. Info o novém nebo akčním zboží Vám bude zasíláno max.1-2x za měsíc. Každý info e-mail obsahuje odkaz na zrušení zasílání o novinkách. E-mailem neposíláme žádné soubory.
 
 
 
 

České návody

Ke všemu zboží prezentovaném na tomto elektronickém obchodě obdržíte český návod a prohlášení o shodě. Některé návody je možno si stáhnout přímo v našem katalogu v detailu u zboží.

 

Objednání zboží

Zboží se objednává elektronicky vyplněním příslušného formuláře, program Vám sám zobrazí cenu, kterou za něj zplatíte. (vše zobrazováno vč.DPH i bez DPH)
Celý proces objednávání zboží, přípravu a odeslání můžete sledovat elektronicky na e-Shopu, pokud se přihlásíte Vašim login.
Veškeré informace o zpracovávání objednávky Vám jsou odeslílány na Váš e-mail.

Všechny objednávky budou vyřízeny za 24-48 hodin v pracovních dnech/ nebo dle doby uvedené u konkrétního zboží. V případě problémů s objednávkou budete informování telefonicky popř. e-mailem.

 

Potvrzení objednávky

Po dokončení objednávky Vám bude automaticky odeslán e-mail  o přijetí objednávky. Závaznou se však objednávka stává teprve v okamžiku, kdy je námi překontrolována a bude Vám od nás doručeno potvrzení o změně stavu objednávky na "odesláno". Do té doby můžete objednávku kdykoliv stornovat prostřednictvím eshopu, emailu nebo telefonicky. Dále budete informováni e-mailem o každé změně stavu objednávky, zejména jejím odeslání.

 

Způsoby platby

Způsob platby si při objednání můžete vybrat dle vlastní vůle přímo při objednávání zboží.

Dobírka: Vybrané zboží Vám zašleme za 24-48 hodin (v pracovní dny) na dobírku.

Bankovní převod: Po objednání zboží Vám ihned dojde na Váš e-mai:l výzva k platbě. Danou částku prosím uhradtě na uvedený účet se správně uvedeným variabilním symbolem. Jako bonus Vám nebude počítáno doběrečné. Zboží Vám bude odesláno okamžitě po úhradě. (propojení obchodu do banky elektronicky, Mbank nebo ČSOB )
Faktura Vám bude odeslána společně se zbožím.

 

Recyklační poplatky

Recyklační poplatek je zahrnut v ceně zboží, není-li uvedeno jinak.

 

Převzetí  a kontrola zásilky

Zákazník je povinen před převzetím zboží od dopravce zkontrolovat, zda zásilka není zjevně poškozena dopravou. V případě poškození zásilky je zákazník povinen ihned za přítomnosti přepravce zkontrolovat obsah zásilky a zjistit, zda zboží uvnitř zásilky není dopravou poškozeno. O takovém poškození je kupující povinen bez zbytečného prodlení informovat dopravce i prodávajícího. Za poškození zboží vzniklé jeho dopravou nese odpovědnost přepravce.

 

Registrace

(Pokud registraci neprovedete ihned, systém Vám jí nabídne při koupi zboží)
Slouží k vyplnění potřebnách ůdajů pro odeslání zásilky a kontakt na zákazníka.
Při registraci zadáváte heslo, aby Vám byl umožněn pozdější přístup do databáze, kde je možno kontrolovat stavy objednávek, popř. objednávat další zboží.

 

Reklamace

V případě reklamace zboží prosím postupujte následujícím způsobem:
Reklamované zboží prosím zabalte a zašlete na adresu provozovatele e-Shopu.
Zboží musí být včetně původního příslušenství.
Ke zboží přiložte prosím popis závady a platný záruční list, nebo fakturu, dále prosíme o telefonické spojení na Vás.

Reklamační řád vychází ze zákona č. 40/1964 Sb., z občanského zákoníku. Reklamaci lze provést pouze v případě, že je zboží v záruční době. Délka záruční doby je udána u každého zboží v katalogu.

Do záruky nespadají kromě dalších tyto případy:
- zboží bylo reklamováno po záruční době
- zboží má porušenou záruční pečeť
- zboží bylo neodborně instalováno, upravováno či opravováno
- zboží bylo používáno v rozporu s přiloženým návodem k obsluze
- zboží bylo poškozeno živlem - vodou, bleskem, ohněm nebo elektrickým výbojem
- došlo k neoprávněné změně údajů v záručním listu/popř. ve faktuře ke zboží 

V případě oprávněné reklamace bude zboží (dle dohody) opraveno, vyměněno kus za kus, nebo vrácena finanční částka dobropisem, nebo poštou na adresu a to nejpozději do 30dnů od obdržení Vámi reklamovaného zboží. O průběhu reklamace budete telefonicky, nebo mailem informováni.

 

Vrácení zboží

Zboží zakoupené prostřednictvím našeho e-shopu máte právo bez uvedení důvodu ve lhůtě do 14-ti dnů od doručení zaslat zpět na naši adresu. Následně Vám bude vrácena zaplacená kupní cena formou dobropisu zaslaného na Vaší adresu.

Pokud se rozhodnete zboží ve 14-ti denní lhůtě vrátit:  vrácené zboží musí být kompletní včetně příslušenství a dokumentace, nepoškozené, v původních obalech a nesmí nést známky používání s výjimkou šetrného rozbalení obalů, musí být přiložen originál dokladu o nákupu zboží v našem e-shopu (faktura). Zboží s porušenou záruční pečetí již nelze vrátit. Vyhrazujeme si možnost vrácenou částku snížit o hodnotu odpovídající vzniklému viditelnému opotřebení výrobku, poškození obalů, chybějící dokumentace nebo příslušenství. Dopravu zboží při vrácení hradí kupující.  

Zboží nám zašlete zpět bez dobírky na níže uvedenou adresu s pojištěním ve výši ceny zasílaného zboží. Peněžní částku Vám po kontrole stavu zboží zašleme na Váš účet nebo dle jiné dohody formou dobropisu.  Dále Vám rádi individuálně vyjdeme vstříc v případě Vašeho požadavku na výměnu zboží za jiný druh, bude-li to v našich možnostech.

 

Autorská práva

Bez předchozího souhlasu autora není možné použít žádné prezentované materiály, texty, fotografie a jiné z těchto stránek.
Zabezpečovačky.cz
 

 

Ochrana osobních údajů

Provozovatel tohoto internetového obchodu se zavazuje, že Vaše osobní údaje neposkytne jakékoli třetí straně. Potřebné osobní údaje budou předány pouze dopravci (jméno, adresa, popř. telefon). Vaše data budou dle zákona zabezpečena a použita pouze při komunikaci mezi prodávajícím a kupujícím. V případě Vašeho požadavku Vaše osobní údaje z naší databáze vymažeme.

                                                                                               

Provozovatel internetového obchodu

Zabezpečovačky.cz
Aleš Severa
Mozolky 44
616 00 - Brno

Tel:   546 221 111
Mobil: 608 400 009 - Aleš Severa
E-mail: info@zabezpecovacky.cz

Internetový obchod: www.Zabezpecovacky.cz

IČO: 65285743
DIČ: CZ7605153831

x 
Dotaz na technika/obchodníka:

Máte technický dotaz? Zájem o cenovou nabídku? Napiště nám:


Kontakt na Vás:
Váš dotaz/požadavek:
Opište prosím text z obrázku:
captcha